Abone Ol EN

TAXIA
Tax & International Advisory

2019 yılında kurulmuş olan Taxia, yeni bir oluşum olmakla birlikte kurucu ortakları, çalışanları ve daha önce vermiş olduğu hizmetler bakımından oldukça güçlü; temellere sahiptir.

2019 yılında kurulmuş olan Taxia (Tax & International Advisory), yeni bir oluşum olmakla birlikte kurucu ortakları, çalışanları ve daha önce vermiş olduğu hizmetler bakımından oldukça güçlü temellere sahiptir. Yenilenen yüzü ile birlikte sunduğu yenilikçi hizmetleri, iş ortaklarına ve tüm firmalara sunmaya devam etmektedir.

Maliye Müfettişliği ve daire başkanlığı görevlerini yürüten ve daha önce SMMM oda başkanlığı yapan ve hali hazırda TÜRMOB Mesleki Sorumluluklar ile Sorunları İzleme ve Araştırma Kurulu’nda görev alan iki kurucu ve diğer çözüm ortaklarıyla alanında uzman vergi danışmanlarına ilişkin detaylı bilgileri “ekibimiz” başlığı altında bulabilirsiniz.

Tam Tasdik ve Vergi Uyum Hizmetleri, Vergi Denetim ve Danışmanlık Hizmetleri, Gerçek Kişilerin Vergilendirilmesine Yönelik Hizmetler, Uluslararası Vergilendirme ve Transfer Fiyatlandırması Danışmanlık Hizmetleri, Kamusal İncelemeler Danışmanlık Hizmetleri, Dolaylı Vergiler ve KDV İade Hizmetleri, Teşvik, Ar-Ge ve Yenilikçilik Danışmanlık Hizmetleri, Gümrük ve Dış Ticaret Danışmanlık Hizmetlerimiz Vergi İhtilaflarına İlişkin Danışmanlık Hizmetleri ve ayrıca firmaların ve kurumların bütçe, vergi, muhasebe, raporlama, kontrol ve denetim ile finans alanında çalışanlarına yönelik alanında uzman eğitmenlerce verilen eğitimler gibi birçok hizmet sunulmaktadır.

Özellikle önemli vergisel gelişmeleri konu bazlı bir şekilde güncel olarak ve 15 günlük veya aylık bir şekilde takipçilerimizle paylaşmaktayız. Bu kapsamda ülkemizde ve dünyada yaşanan vergisel ve mali konuları için alanında tecrübeli danışmanlarımız tarafından hazırlanan bu bültenler, kendilerine ulaştığımız tüm firma yetkililerinin onayları dahilinde e-mail aracılığı ile okurlara sunulmaktadır.

Şirketimiz ayrıca, sosyal medya mecralarını da etkin bir şekilde kullanarak yılların verdiği birikimden aldığı güçle ilgili kurum ve kuruluşlar ve etkin STK’larla görüş ve önerilerini çözüm odaklı bir şekilde veriye, bilimsel yaklaşıma ve uluslararası mukayeselere dayalı olarak sunmaktadır.

Şirketimiz, yurt dışı networkleri aracılığıyla doğru bilgi ve uzmanlığa zamanında ulaşabilmekte ve uluslararası anlamda ihtiyaç duyulabilecek danışmanlıklara köprü vazifesi görmektedir.