Abone Ol EN

Taxia Kariyer Fırsatları

2019 yılında kurulan Taxia, uzman, güçlü kadrosu ve kurucu ortakları öncülüğünde hızlı bir şekilde büyüyerek Vergi Denetim ve Danışmanlık denetim ve danışmanlık şirketleri arasında üst sıralardaki yerini almıştır. Ankara ve İstanbul Ofislerinde çalışanlarına profesyonel gelişimin yanı sıra birçok yan hak da sağlamaktadır. İşe alım süreçlerini şeffaf ölçütlerle gerçekleştiren Taxia, en iyi adaylara ulaşmayı hedeflemektedir. Kariyer basamaklarını hızla tırmanmak isteyen her seviyeden aday, potansiyel iş fırsatlar için CV Havuzumuza CV’lerini bırakabilir. • Dosyanızın Türü: jpg, jpeg, pdf, doc, docx.
   (format jpg, jpeg, pdf, doc, docx) | En fazla 3 MB boyutunda olmalıdır

  ÖZGEÇMİŞ PAYLAŞIMINA İLİŞKİN KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI VE İŞLENMESİ AYDINLATMA METNİ

  1. Amaç ve Veri Sorumlusunun Kimliği

  Kişisel verileriniz, Mecidiyeköy Mah., Şehit Ahmet Sok. Ada Residence. No: 6-10/51 Şişli / İstanbul / Türkiye adresinde mukim, Taxia Yeminli Mali Müşavirlik (“Taxia”) olarak; veri sorumlusu sıfatıyla 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“Kanun”) uyarınca, aşağıda sıralanan amaçlar çerçevesinde ve bu amaçlarla bağlantılı, sınırlı ve ölçülü şekilde, tarafımıza ulaştığı şekliyle kişisel verilerin doğruluğunu ve güncelliğini koruyarak aşağıda açıklanan kapsamda işlenebilecektir.

  2. Kişisel Veri Kategorileri ve Kişisel Verilerin İşlenme Amaçları

  Taxia olarak sunduğumuz danışmanlık hizmetlerinin daha üst seviyede gerçekleştirilmesi amacıyla uzman kadromuzu genişletmek ve bu sayede hizmet kalitemizi ve hizmet noktalarımızı büyütmek amacıyla en iyi adaylara ve personele ulaşmayı hedeflemektedir. Bu kapsamda Taxia kadrosunda yer almak üzere tarafımız ile paylaşacağınız kimlik, iletişim, ses ve görüntü verileri, özlük, meslek deneyim gibi kişisel verileriniz ve açık rızanıza istinaden paylaşacağınız referans kişilerine ait kimlik ve iletişim verileri iş başvurularının alınması, çalışan ve stajyer işe alım süreçlerinin yürütülmesi, ihtiyaç duyulan personel temini ve bu suretle iletişim faaliyetlerinin ve insan kaynakları faaliyetlerinin yürütülmesi amaçları ile sınırlı olarak işlenebilecektir.

  3. Kişisel Verilerinizin Aktarıldığı Taraflar ve Aktarım Amaçları

  Toplanan kişisel verileriniz, Kanun’da öngörülen temel ilkelere uygun olarak ve Kanun’un 8. ve 9. maddelerinde belirtilen kişisel veri işleme şartları dahilinde, Taxia tarafından işbu “Aydınlatma Metni”nin 2. maddesinde sayılan amaçlar kapsamında, yetkili kamu kurum ve kuruluşları, hissedarlar, özel hukuk gerçek ve tüzel kişileri ile paylaşılabilecektir.

  4. Kişisel Verilerinizin Toplanma Yöntemi ve Hukuki Sebebi

  Kişisel verileriniz Taxia tarafından Kanun’un 5. ve 6. maddelerinde belirtilen “Bir sözleşmenin kurulması veya ifasıyla doğrudan doğruya ilgili olması kaydıyla, sözleşmenin taraflarına ait kişisel verilerin işlenmesinin gerekli olması” ve “İlgili kişinin kendisi tarafından alenileştirilmiş olması” hukuki sebeplerine dayalı olarak elektronik ortamda yükleyeceğiniz özgeçmiş ve başvuru formun vasıtasıyla ile toplanabilecektir.

  5. Kişisel Veri Sahibi Olarak Kanun’un 11. Maddesinde Sayılan Haklarınız

  Kanun’un 11. maddesi uyarınca veri sahibi olarak tarafınıza sunulan haklarınız ve bu haklarınızın kullanımı ile ilgili detaylı bilgiye www.taxia.com.tr adresli web sitemizden ulaşabilirsiniz.